dogodivščina

na morju

Se niste uspeli pravočasno prijaviti in rezervirati nočitev?
Pridete lahko kot dnevni udeleženci in se prijavite ter poravnate dnevno vstopnino na INFO točki Iskreni v kampu Ankaran. Parkirate zunaj kampa.

Družinska dogodivščina – prvič na morju!

Kamp Ankaran, 25. do 27. 6. 2021

Veliko družin je z nami že doživelo festival družin. Preoblikovali smo ga in nastala je ...

Izjemna 3-dnevna izkušnja!

Kaj prinaša?

Kampiranje z neomejenim kopanjem v morju in bazenu

Pomorska izkušnja s svetovno gusarsko ladjo

Medijsko prepoznavni predavatelji in govorci

dr. Aleksander Zadel, župnik Martin Golob …

Stand up in otroške predstave

Predstava Maček Muri, nova interaktivna predstava Miškolinček …

Cirkuške, poučne in kreativne delavnice

Teater Cizamo, ustvarjalne, glasbene in gibalne delavnice …

Pridih morja boste lahko okusili s sveže pripravljenimi, sezonsko obarvanimi, tipičnimi istrskimi jedmi po receptih naših non z »mediteranskim pridihom« – izpod skrbnih rok cele družine kuharskega mojstra!

Pester in atraktiven program

Za otroke

Za mladostnike

Za starše

PETEK

Od 9.00 naprej – Prihajanje in postavljanje šotorov

12.00 – Dvig zastave ob dnevu državnosti in nagovor direktorja Zavoda Iskreni Igorja Vovka

12.30 – Kosilo 1.skupina

13.30 – Kosilo 2.skupina

14.00 do 19.00 – Izposoja električnih skirojev

14.00 do 19.00 – Skakanje po napihljivem gradu

14.00 do 19.00 – Izposoja športnih pripomočkov in družabnih iger

14.00 do 19.00 – Knjižnica pod drevesi

14.45 do 18.00 – Izlet z gusarsko ladjo Svetko do Izole s kopanjem – 1. skupina

15.00 do 17.00 – Steza preživetja z razreševanjem zank in ugank

15.00 do 18.00 – Detektivska delavnica

15.00 do 18.00 – Delavnica poslikava kamnov

15.00 do 18.00 – Delavnica izdelovanja copat

15.00 do 18.00 – Pevska delavnica

17.00 do 18.30 – Predavanje profesorice in mame Sabine Košmrl Kaučič: Kazni, sankcije in nadzor ali povezovanje in razumevanje pri vzgoji in poučevanju?

18.30 do 19.15 – Večerja 1. skupina

19.15 do 20.00 – Večerja 2. skupina

20.00 do 20.50 – Otroška predstava Družinskega gledališča Kolenc z naslovom Maček Muri išče kroniko

21.00 do 22.30 – Okrogla miza Domovine o aktualni družinski tematiki

 

SOBOTA

7.00 do 9.00 – Zajtrk

8.30 – Jutranja telovadba

8.45 do 12.00 – Izlet z gusarsko ladjo Svetko do Izole s kopanjem – 2. skupina

9.00 do 11.00 – Steza preživetja z razreševanjem zank in ugank;

9.00 do 19.00 – Izposoja električnih skirojev,

9.00 do 19.00 – Skakanje po napihljivem gradu,

9.00 do 19.00 – Izposoja športnih pripomočkov in družabnih iger

9.00 do 19.00 – Knjižnica pod drevesi

10.00 do 16.00 – Vojska se predstavi: za otroke do 10 let preizkusni poligon in predstavitev poklica; za otroke nad 10 let predstavitev dela in orožja

12.30 – Kosilo 1. skupina

13.30 – Kosilo 2. skupina

15.00 do 16.00 – Predavanje montessori pedagoginje Sandre Oman: Kako podpreti otrokov jezikovni razvoj

15.00 do 18.00 – Kotiček Iskreni

15.00 do 18.00 – Detektivska delavnica

15.00 do 18.00 – Delavnica poslikava kamnov

15.00 do 18.00 – Delavnica izdelovanja copat

15.00 do 18.00 – Montessori kotiček za otroke – Učenje za življenje

15.00 do 18.00 – Pevska delavnica

15.00 do 18.00 – Plesna delavnica

16.00 do 17.00 – Botrinja o skrbi za mame po porodu z recepti po Primorsko in degustacijo

16.00 do 17.00 – Nogomet

17.00 do 18.30 – Predavanje dr. klinične psihologije Aleksandra Zadela; O odgovornosti, medosebnih odnosih in (ne)realnih pričakovanjih drug do drugega.

18.30 do 19.15 – Večerja 1. skupina

19.15 do 20.00 – Večerja 2. skupina

20.00 do 21.00 – Miškolinček – interaktivna predstava družine Urh

20.00 do 21.30 – Poletni kino: Film za mlade z vsebino

21.00 do 22.00 – Stand-up predstava Roka Škrlepa o svetovnih in krščanskih »forah«

22.00 do 23.00 – Molitveni večer s slavilno glasbo ob Najsvetejšem

 

NEDELJA

7.00 do 9.00 – Zajtrk

8.30 – Jutranja telovadba

9.00-14.00 – Cirkuške vragolije s Teatrom Cizamo

9.00 do 19.00 – Izposoja električnih skirojev

9.00 do 19.00 – Skakanje po napihljivem gradu

9.00 do 19.00 – Izposoja športnih pripomočkov in družabnih iger

9.00 do 10.00 – Delavnica za mame in hčere: Čudoviti sva!

9.00 do 10.00 – Delavnica Safe.si za najstnike: Prednosti in pasti spleta

10.00 do 11.00 – Delavnica frizerske mojstrice Maje Jerkič: Frizura kot pika na I – kako poudariti svojo lepoto

10.00 do 11.00 – Delavnica za očete in sinove: Aktivno povezana!

11.00-12.00 – Delavnica Safe.si za starše: Vzgoja za internet – o spletnih nevarnostih, ki prežijo na otroke

12.00  – Kosilo 1. skupina

13.00  – Kosilo 2. skupina

13.30 do 14.00 – Pevska priprava na sv. mašo s Tadejem Vindišem s skupine Svetnik

14.00 do 14.45 – Pogovor z župnikom Martinom Golobom

15.00 do 16.00 – Sv. maša

16.00 do 17.00 – Poskočni nastop z irokezo – Dejan Dogaja

 

*Pridružujemo si pravico do spremembe programa v primeru nepredvidljivih okoliščin gostov ali drugih sodelujočih.

Za piko na i ...

Martin Golob

Pričevanje in sv. maša s prodornim in vedno simpatičnim župnikom

Dejan Dogaja

Nepozaben poskočni nastop z irokezo

KULISA izvrstnemu programu pa bodo številne športne aktivnosti in igre, zabavne vsebine ter druženje!

Se vidimo!

Cenik

  • Paket petek (družinska vstopnica za udeležbo na programu): 16,00 €
  • Paket sobota (družinska vstopnica za udeležbo na programu): 21,00 €
  • Paket nedelja (družinska vstopnica za udeležbo na programu): 21,00 €
  • Petek (kosilo žar + večerja): 12 €
  • Sobota (zajtrk, kosilo, večerja): 15 €
  • Nedelja (zajtrk, kosilo): 10 €

POKROVITELJI 2021

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Please wait while we redirect you...